Spotkanie organizacyjne "O finansach... w bibliotece" Wyróżniony

W dniu 26 lutego b.r. w nowomiejskiej bibliotece odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące kursu „O finansach w Bibliotece”. Celem spotkania było przedstawienie tematyki poszczególnych modułów kursu, z którymi zmierzą się uczestnicy w kolejnych dniach. Równie ważnym elementem była integracja i poznanie się uczestników co jest niezbędne przy przewidzianej pracy grupowej i dyskusjach tematycznych, których nie zabraknie na naszych spotkaniach.Spotkanie przebiegało w pogodnej atmosferze, kursanci wypełniali ankietę do ewaluacji oraz test poziomujący wiedzę o finansach i bankowości.

Spotkania dla osób, które zgłosiły się na kurs "O finansach.. w bibliotece" odbywają się w godz. od 10:00 do 13:00, w dniach:
14 marca 2016 r. - Jak racjonalnie gospodarować budżetem domowym?
16 marca 2016 r. - Bank przez Internet
18 marca 2016 r.  - Lokaty, kredyty i karty- jak wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową?
30 marca 2016 r.l - Ubrzpieczenia
1 kwietnia 2016 r. - Bank centralny a inne banki