Menu

plenfrdeitrues

E-kompetencje bez barier Wyróżniony

E-kompetencje bez barier
W Miejskiej Bibliotece Publicznej został utworzony E-klub, w którym będą prowadzone szkolenia grupowe oraz dyżury w ramach projektu „E-kompetencje bez barier”. Projekt polega na organizacji cyklu szkoleń dla mieszkańców powiatu nowomiejskiego  podnoszących swoje kompetencje cyfrowe, począwszy od nauki obsługi komputera i Internetu, jak i rozwijanie umiejętności bardziej zaawansowanych, np. korzystanie z e-usług Urzędu Miasta i załatwianie spraw urzędowych bez wychodzenia z domu, dokonywanie zakupów online, planowanie przejazdów i podróży - wyszukiwanie połączeń komunikacyjnych, wypełnianie i składanie zeznania podatkowego drogą elektroniczną, korzystanie z e-katalogu biblioteki.
Osoby zainteresowane zapraszamy do Pracowni Regionalnej MBP. W e-klubie będą prowadzone 3-godzinne dyżury co dwa tygodnie, podczas których Przewodnik będzie udzielał wsparcia uczestnikom projektu. Szkolenia skierowane są do wszystkich grup wiekowych (od ukończenia 18 roku życia), niezależnie od ich aktywności zawodowej, statusu społecznego czy sprawności fizycznych.
Serdecznie zapraszamy
Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Działyńskich 2a
Nowe Miasto Lubawskie
tel. 56 474 27 01 lub 504 961 311
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej w tej kategorii: "Mała książka-wielki człowiek" »
Powrót na górę