Festyn na nowomiejskim rynku Wyróżniony

4 czerwca w ramach XIX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny połączonych z Dniem Dziecka, na nowomiejskim rynku odbył się piknik rodzinny, do którego przyłączyła się również nasza biblioteka. Dzieci miały okazję kolorować różne postacie bajkowe oraz tworzyć kolorowe rybki z papieru. Nie zabrakło również malowania twarzy. Buzie dzieci zamieniały się w postacie z różnych bajek oraz zwierzątka i kwiatki.

Podczas pikniku, z okazji Dnia Działacza Kultury, nagrodę burmistrza za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury otrzymała m.in Magdalena Kowalewska zatrudniona w Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz Krzysztof Kliniewski, kolekcjoner, współorganizator wielu wystaw. Podczas Gali Kultury wszyscy pracownicy MBP zostali nagrodzeni za trud i pracę na rzecz rozwoju kultury lokalnej.

Więcej w tej kategorii: « Wyjazd studyjny do Gurjewska