Szkolenia komputerowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej Wyróżniony

Szkolenia komputerowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Darmowe szkolenia  komputerowe w ramach projektu  E-Kompetencje bez barier w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowym Mieście Lubawskim. Projekt E-Kompetencje bez barier polega na organizacji cyklu szkoleń dla mieszkańców powiatu nowomiejskiego podnoszących kompetencje cyfrowe, począwszy od nauki obsługi komputera i Internetu, jak i rozwijania umiejętności bardziej zaawansowanych, np. korzystania z e-usług Urzędu Miasta i załatwiania spraw urzędowych bez wychodzenia z domu, dokonywania zakupów online, planowania przejazdów i podróży - wyszukiwania połączeń komunikacyjnych, wypełniania i składania zeznania podatkowego drogą elektroniczną, korzystania z e-katalogu biblioteki.
Szkolenia są skierowane do wszystkich grup wiekowych (od 18 roku życia), niezależnie od ich aktywności zawodowej, statusu społecznego czy sprawności fizycznych. Zajęcia będą prowadzone w Pracowni Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Działyńskich 2a. Rozpoczną się w listopadzie 2018 r. Długość jednego spotkania to 3 godziny lekcyjne. Każdy uczestnik będzie uczestniczył w 11 takich spotkaniach.  Tematyka szkoleń będzie ustalana na bieżąco pod indywidualne zainteresowania i potrzeby uczestników. W ramach projektu dostępne będzie również doradztwo indywidualne. W E-klubie będą prowadzone 3-godzinne dyżury co dwa tygodnie, podczas których Przewodnik będzie udzielał wsparcia uczestnikom projektu.
Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu z Miejską Biblioteką Publiczną w Nowym Mieście Lubawskim,  tel. 56 474 27 01, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Terminy spotkań zostaną ogłoszone na stronie internetowej i tablicach ogłoszeniowych.

Serdecznie zapraszamy!