Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/roni/ftp/BIBLIOTEKA2015/images/530
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/530

Spotkanie autorskie z Edytą Świętek Featured

2 października 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się spotkanie autorskie z powieściopisarką Edytą Świętek, autorką takich powieści jak Miód na serce, Cappuccino z cynamonem, Cienie przeszłości, Spacer Aleją Róż. Pani Edyta opowiadała o początkach swojej pracy pisarskiej, o wydarzeniach i miejscach, które inspirują ją do pisania powieści. Pisarka podzieliła się ze słuchaczami swoją fascynacją Nową Hutą, w której dzieje się akcja jej nowej sagi: "Spacer Aleją Róż". Ze swoimi czytelnikami rozmawiała również o tym, skąd czerpie wzorce dla swoich bohaterów oraz dlaczego jej powieści są tak różne. Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze, czytelnicy byli pod dużym wrażeniem opowiadań autorki o jej książkach i zainteresowaniach. Opowiadała z pasją, dała się poznać jako ciepła i sympatyczna osoba. Po spotkaniu czytelnicy mogli zakupić książki autorki i zdobyć autograf, a chętnych nie brakowało. W spotkaniu wzięło udział 35 osób, m.in. Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy nowomiejskiej bibliotece. Spotkanie autorskie odbyło się w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki realizowanego we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Olsztynie.

Image Gallery

{gallery}530{/gallery}