Relacja z wizyty studyjnej do Wrocławia Wyróżniony

Relacja z wizyty studyjnej do Wrocławia

Relacja z wizyty studyjnej

W dniach 9-12.10.2018 r. Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie zorganizowała wizytę studyjną do bibliotek województwa dolnośląskiego, mazowieckiego i wielkopolskiego. W wizycie studyjnej uczestniczyły dwie osoby z powiatu nowomiejskiego: Daniela Kowalska dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Mieście Lubawskim oraz Alina Pietryka dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Biskupcu.  Grupa 20 bibliotekarzy odwiedziła: Miejską Bibliotekę Publiczną w Sochaczewie, Mediatekę w Ostrowie Wielkopolskim oraz 5 nowoczesnych filii Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu: Bibliotekę na Dworcu, Mediatekę, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE, Bibliotekę Grafit, Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA.