Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/roni/ftp/BIBLIOTEKA2015/images/536
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/536

Relacja z wizyty studyjnej do Wrocławia Featured

Relacja z wizyty studyjnej

W dniach 9-12.10.2018 r. Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie zorganizowała wizytę studyjną do bibliotek województwa dolnośląskiego, mazowieckiego i wielkopolskiego. W wizycie studyjnej uczestniczyły dwie osoby z powiatu nowomiejskiego: Daniela Kowalska dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Mieście Lubawskim oraz Alina Pietryka dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Biskupcu.  Grupa 20 bibliotekarzy odwiedziła: Miejską Bibliotekę Publiczną w Sochaczewie, Mediatekę w Ostrowie Wielkopolskim oraz 5 nowoczesnych filii Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu: Bibliotekę na Dworcu, Mediatekę, Centrum Innowacji PRZEJŚCIE, Bibliotekę Grafit, Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA.

Image Gallery

{gallery}536{/gallery}