Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/roni/ftp/BIBLIOTEKA2015/images/537
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/537

Spotkanie dyrektorów i bibliotekarzy bibliotek publicznych z powiatu nowomiejskiego Featured

14 listopada 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Bogusławskiej w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się spotkanie dyrektorów i bibliotekarzy bibliotek publicznych z powiatu nowomiejskiego. Podczas spotkania Daniela Kowalska - dyrektor MBP w Nowym Mieście Lubawskim oraz Alina Pietryka - dyrektor GBP w Biskupcu, przekazały swoją wiedzę i doświadczenie, zdobyte podczas wizyty studyjnej do bibliotek województwa dolnośląskiego, mazowieckiego i wielkopolskiego. Wyjazd studyjny odbył się w dniach 9-12.10.2018 r., został zorganizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie w ramach projektu "Biblioteki w męskiej sprawie". Podczas spotkania dyskutowano także o współpracy bibliotek publicznych z bibliotekami szkolnymi oraz o wysokości dotacji przyznanej przez powiat nowomiejski dla MBP w Nowym Mieście Lubawskim na pełnienie zadań biblioteki powiatowej. W spotkaniu uczestniczyło 13 osób.

Image Gallery

{gallery}537{/gallery}