Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/roni/ftp/BIBLIOTEKA2015/images/546
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/546

Mikołaj w bibliotece Featured

Uwielbiają go wszyscy, dorośli i dzieci, bogaci i biedni, mieszkańcy dużych miast i małych miasteczek.  6 grudnia Święty Mikołaj odwiedził także naszą bibliotekę, gdzie czekały już na niego przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego SP nr 3 W Nowym Mieście Lubawskim wraz z opiekunkami. Po przywitaniu Mikołaja, w magiczny i bajkowy klimat wprowadziły nas książki o tematyce świątecznej: „Święty Mikołaj” czy „Nadchodzą święta”.  Dzieci wraz z Mikołajem odgadywały świąteczne zagadki i poznawały znaczenie i symbolikę ozdób choinkowych, które umieszczały na świątecznym drzewku. Spotkanie z Mikołajem było także okazją do zapoznania się z książkami przeznaczonymi dla najmłodszych czytelników. Spotkanie zakończyło się stworzeniem specjalnych świątecznych zakładek.

Mamy nadzieję, że symbole świąteczne poznane podczas zajęć z Mikołajem będą miłym wstępem do rodzinnego świętowania Bożego Narodzenia.

Image Gallery

{gallery}546{/gallery}