Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/roni/ftp/BIBLIOTEKA2015/images/548
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/548

Warsztaty świąteczne z klubem Supełek Featured

W poniedziałek 10 grudnia, tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem, w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyły się świąteczne warsztaty. Spotkanie miało na celu przybliżenie tradycji związanych z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, jak również wprowadzenia uczestników warsztatów w atmosferę magicznych świątecznych chwil. Dzieci i rodzice z pomocą pań z klubu "Supełek"  oraz bibliotekarzy wykonywały kartki z życzeniami,  ozdoby na choinkę z koralików oraz papierowe renifery. Powstały przestrzenne choinki, które dzieci fantazyjnie udekorowały. Jak wiadomo własnoręcznie wykonana dekoracja na choince, czy świątecznym stole sprawia, że święta Bożego Narodzenia są jeszcze bardziej wyjątkowe.

Image Gallery

{gallery}548{/gallery}