Wernisaż wystawy Barbary Ząbkiewicz Wyróżniony

Wernisaż wystawy Barbary Ząbkiewicz

We wtorek 12 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wernisaż wystawy pani Barbary Ząbkiewicz. Nowomiejska artystka zaprezentowała swoje ostatnie prace, zarówno obrazy jak i  rękodzieło. Pani Barbara jest malarką wszechstronną, tym razem skupiła się na abstrakcji oraz obrazach malowanych na jedwabiu. Tworzy również piękne prace z wikliny, rzeźbi w drewnie oraz wykonuje ręcznie szyte lalki. Wszystkie te dzieła mieli okazję obejrzeć goście wernisażu, którzy licznie przybyli do biblioteki. Pani Barbara przywitała wszystkich poetyckimi słowani, w których zawarła swoje przemyślenia na temat weny i tworzenia. Nie zabrakło także czasu na wspólne dyskusje na temat sztuki.

Wystawę pt. "Malarstwo, rzeźba i rękodzieło" można oglądać w Pracowni Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. Serdecznie zapraszamy.