Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/roni/ftp/BIBLIOTEKA2015/images/556
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/556

Wernisaż wystawy Barbary Ząbkiewicz Featured

We wtorek 12 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wernisaż wystawy pani Barbary Ząbkiewicz. Nowomiejska artystka zaprezentowała swoje ostatnie prace, zarówno obrazy jak i  rękodzieło. Pani Barbara jest malarką wszechstronną, tym razem skupiła się na abstrakcji oraz obrazach malowanych na jedwabiu. Tworzy również piękne prace z wikliny, rzeźbi w drewnie oraz wykonuje ręcznie szyte lalki. Wszystkie te dzieła mieli okazję obejrzeć goście wernisażu, którzy licznie przybyli do biblioteki. Pani Barbara przywitała wszystkich poetyckimi słowani, w których zawarła swoje przemyślenia na temat weny i tworzenia. Nie zabrakło także czasu na wspólne dyskusje na temat sztuki.

Wystawę pt. "Malarstwo, rzeźba i rękodzieło" można oglądać w Pracowni Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. Serdecznie zapraszamy.

Image Gallery

{gallery}556{/gallery}