Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/roni/ftp/BIBLIOTEKA2015/images/557
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/557

Artystyczne Walentynki Featured

Jak co roku przed Świętem Zakochanych w bibliotece zorganizowaliśmy warsztaty plastyczne. 13 lutego dzieci razem z rodzicami wykonały kartkę lub podarunek, który potem mogły wręczyć swoim bliskim. Własnoręcznie wykonany upominek wskazuje na zaangażowanie i chęć uszczęśliwienia osoby obdarowanej. Miłą niespodzianką była możliwość stworzenia własnego mydełka w ulubionym kolorze i zapachu. Największą popularnością cieszyły się pachnące czerwone serduszka. Oprócz mydełek uczestnicy warsztatów wykonywali papierową pszczołę z miłosnym wyznaniem oraz kartki walentynkowe z ruchomym sercem. W warsztatach uczestniczyło ponad 30 osób, które z uśmiechem tworzyły upominki dla najbliższych.

Image Gallery

{gallery}557{/gallery}