Graficzne czwartki w bibliotece Wyróżniony

Graficzne czwartki w bibliotece

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane grafiką komputerową do uczestnictwa w cyklu spotkań w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Zajęcia, które poprowadzi pan Leszek Kędziorski będą dotyczyć wykorzystywania podstawowych narzędzi i programów graficznych. Spotkania będą odbywać się w czwartki w godzinach 16.45-18.00 w Pracowni Regionalnej MBP, uczestnictwo jest bezpłatne.

Tematy poszczególnych zajęć:

28 marca - „Jak szybko i efektownie zrobić elektroniczną kartkę urodzinową i zamieścić ją na Facebooku”

4 kwietnia - „Jak szybko i efektownie zrobić graficzny post na Facebooku”

11 kwietnia - „Jak szybko i efektownie poprawić zdjęcie i wysłać je przez Messangera lub WhatsApp”

25 kwietnia - „Jak szybko i efektownie zrobić animację ze zdjęć i umieścić ją na Facebooku lub wysłać przez Messangera lub WhatsApp

Więcej w tej kategorii: « Festiwal Gwary Lubawskiej