Menu

plenfrdeitrues

Spotkanie DKK podczas wizyty delegacji bibliotekarek z Gurjewska Wyróżniony

Spotkanie DKK podczas wizyty delegacji bibliotekarek z Gurjewska

13 lutego Dyskusyjny Klub Książki spotkał się by omówić książkę Marii Nurowskiej pt. "Miłość rano, miłość wieczorem". Spotkanie odbyło się w niecodziennych okolicznościach związanych z wizytą delegacji bibliotekarek z Gurjewska - naszego miasta partnerskiego. Nasza biblioteka podpisała porozumienie o współpracy z biblioteką w Gurjewsku. Dyrektor tamtejszej biblioteki była pod wrażeniem naszych klubów, przeglądając kronikę DKK zadawała dużo pytań. 

Książka Nurowskiej porusza bardzo ważne tematy. Po raz kolejny autorce udało się oczarować moich klubowiczów. Chociaż sama czułam niedosyt treści w wielu momentach, klubowicze byli odmiennego zdania. Koleje losów głównych bohaterów zaskakiwały do samego końca, czyli tak jak w życiu, nic nie jest na 100 %.

Powrót na górę