Wielkanocne warsztaty w bibliotece Wyróżniony

Wielkanocne warsztaty w bibliotece

Zgodnie z wieloletnią tradycją również w tym roku biblioteka zorganizowała warsztaty wielkanocne wspólnie z klubem rękodzieła "Supełek". Na warsztatach dzieci z pomocą rodziców i opiekunów wykonują dekoracje związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Wspólna praca przy tworzeniu papierowych kurczaczków, zajączków z jajeczek i kolorowych kartek świątecznych pozwala na pogłębienie więzi rodzinnych i przekazywanie wielkanocnych tradycji kolejnym pokoleniom. Jedną z ważniejszych tradycji jest święcenie palm w Niedzielę Palmową, więc nie mogło zabraknąć stworzenia własnej  kompozycji z naturalnych gałązek i kolorowych dekoracji. Świąteczne warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem i upłynęły w radosnej atmosferze pełnej twórczej pracy.