Wakacje z biblioteką

REGULAMIN AKCJI „Aktywne wakacje z biblioteką”

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem letniego wypoczynku ”Aktywne wakacje z biblioteką” jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Bogusławskiej w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Działyńskich 2a.
  2. Organizację Akcji określa niniejszy regulamin, który wchodzi w życie z dniem jej rozpoczęcia i obowiązuje do czasu jej zakończenia.
  3. Akcja odbywa się w dniach 15 – 26 lipca 2019 r. od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 13:00 w Pracowni Regionalnej MBP.
  4. Regulamin oraz program zajęć dostępne są na stronie internetowej www.bibliotekanml.pl
  5. Uczestnictwo w Akcji jest bezpłatne.
  6. Akcja jest otwarta dla dzieci w wieku 6 - 11 lat, które są czytelnikami biblioteki.

CEL AKCJI

Celem Akcji jest organizacja czasu wolnego dzieci podczas wakacji oraz promocja czytelnictwa i biblioteki.

ZASADY

1. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach wakacyjnych w bibliotece jest dostarczenie zgody rodzica/ opiekuna prawnego na uczestnictwo dziecka w organizowanych zajęciach (załącznik nr 1 – dostępny w bibliotece).
  2. Dostarczenie zgody wymienionej w pkt. 1 może nastąpić najpóźniej przed zajęciami w dniu rozpoczynającym akcję.
  3. Podczas Akcji Organizatorzy wymagać będą od dzieci, aby:
  4. a) zachowywały się kulturalnie,
  5. b) opiekowały się i pomagały młodszym,
  6. c) zwracały się do siebie uprzejmie i kulturalnie,
  7. d) szanowały cudze i własne rzeczy,
  8. e) z problemami zwracały się do osoby prowadzącej zajęcia,
  9. f) nie opuszczały terenu zajęć bez zgody osoby prowadzącej zajęcia.

ZASTRZEŻENIA PRAWNE

1. Przystępując do udziału w niniejszej Akcji każdy rodzic/opiekun prawny dziecka przyjmuje do wiadomości, iż wizerunek dziecka może zostać rozpowszechniony przez Organizatora m. in. do celów promocyjnych. Zgoda na publikację wizerunku jest dobrowolna.

(załącznik nr 2 – dostępny w bibliotece)

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w programie zajęć Akcji.
  2. Przystąpienie do udziału w Akcji jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.
Więcej w tej kategorii: « Rodzina na starej fotografii