Wakacje z DKK Wyróżniony

Wakacje z DKK

24 lipca podczas wakacyjnych spotkań w bibliotece odbyła się promocja Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci, który działa przy naszej bibliotece. Wiktor, Małgosia i Aleksandra prezentowali dotychczasowe działania klubu. Rozmawialiśmy o zasadach dyskusji i wymianie doświadczeń. Na przykładzie książki „Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany” klubowicze mówili o tym, jak wyglądają tradycyjne spotkania DKK. Uczestnicy wakacyjnych zajęć mogli poczuć się jak członkowie klubu podczas rozmów o Neli jako dziecku, podróżniku i autorce książek. Dzięki aplikacji See More, po odszukaniu tajnych kodów zamieszczonych w książce, każdy mógł poczuć się odkrywcą i poszukiwaczem przygód. Zainteresowanie klubem było duże, dzieci zadawały pytania i chętnie sięgały po przygotowaną lekturę.

Więcej w tej kategorii: « Wakacyjne spotkania DKK