Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Mieście Lubawskim laureatem konkursu "Miejsce przyjazne seniorom" Wyróżniony

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Mieście Lubawskim została laureatem konkursu "Miejsce Przyjazne Seniorom" organizowanego przez Miejską Radę Seniorów w Nowym Mieście Lubawskim. Wręczenie statuetki odbyło się 29 października 2019 r. podczas obchodów Nowomiejskich Dni Seniora, których uroczystego otwarcia dokonał Burmistrz Józef Blank.

Cieszymy się z wyróżnienia i czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do podejmowania działań na rzecz osób starszych.

Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Bogusławskiej w Nowym Mieście Lubawskim.

Daniela Kowalska