Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych" Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Mieście Lubawskim  otrzymała 9160,00 zł. Pozyskane pieniądze biblioteka przeznaczy na zakup książek do Wypożyczalni dla Dorosłych oraz Oddziału dla Dzieci i Młodzieży. Zadaniem programu "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych" jest wzmocnienie bibliotek publicznych poprzez stały dopływ nowości wydawniczych, możliwość systematycznego aktualizowania zasobów, a w konsekwencji zwiększenie oferty czytelniczej dla użytkowników bibliotek.

Podobny obraz