Wernisaż wystawy "Kobietą być..."

W piątek 22 listopada 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się wernisaż wystawy "Kobietą być..." zorganizowany przez sekcję robótek ręcznych i rękodzieła działającą przy UTW w Nowym Mieście Lubawskim oraz Miejską Bibliotekę Publiczną. Opiekunem grupy, do której należy 18 osób, jest Hanna Karczyńska, a koordynatorem Ewa Wyżlic. Autorki prac pokazały obrazy, efektowne serwety, kury robione metodą patchwork, wyroby z filcu, wieńce na różne okazje, kartki okolicznościowe techniką quilling oraz haftem matematycznym. Na wystawie udostępniono także drzewka dekoracyjne, zdobione talerze w technice decoupage na szkle i inne dekoracje o tematyce jesiennej, bożonarodzeniowej i wielkanocnej. Goście wernisażu zgodnie mówili o wielkim talencie, pasji i różnorodności twórczej autorek prac.

Wystawę można oglądać w Pracowni Regionalnej MBP, ul. Działyńskich 2a, Nowe Miasto Lubawskie, od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 18:00 do 31 grudnia 2019 r.