Menu

plenfrdeitrues
dkowalska

dkowalska

Mirosław Litka

21 lutego b.r. dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Daniela Kowalska złożyła na ręce Pani Marii Litki serdeczne podziękowania za długoletnią pracę jej męża. Podkreślała wielkie zaangażowanie Pana Mirosława, jego serdeczne podejście do każdego użytkownika, który pojawiał się w Pracowni Komputerowej. Dyrektor biblioteki w obecności wszystkich pracowników dziękowała m.in. za profesjonalizm, jakim zawsze wykazywał się podczas pełnienia swoich obowiązków, życzyła zdrowia i realizacji planów osobistych. Panu Mirosławowi za wieloletnią współpracę dziękowali wszyscy pracownicy biblioteki.

Mirosław Litka pracę na stanowisku operatora sprzętu komputerowego rozpoczął 1 czerwca 1993 r.

 

Wernisaż wystawy Krzysztofa Kliniewskiego i wykład prof. Waldemara Rezmera w Miejskiej Bibliotece Publicznej

17 stycznia 2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z okazji 100-lecia powrotu Nowego Miasta do Ojczyzny. Gościem spotkania był prof. dr hab. Waldemar Rezmer, pracownik naukowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, który wygłosił wykład nt. "Militarne aspekty powrotu Pomorza do Polski w 1920 r." Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała wystawę, na której znalazły się fotografie i dokumenty pochodzące z kolekcji nowomieszczanina Krzysztofa Kliniewskiego, miłośnika lokalnej historii. Ekspozycję można oglądać do 29 lutego 2020 r., w godzinach 10:00 – 18:00 w Pracowni Regionalnej MBP przy ul. Działyńskich 2a.

Podziękowanie za kartki z życzeniami świątecznymi i noworocznymi

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, firmom i instytucjom, za życzenia świąteczne i noworoczne, osobiste odwiedziny i przepiękne ozdoby świąteczne. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za przekazane wyrazy pamięci, za niespotykaną życzliwość, tysiące ciepłych z serca płynących słów.

Z wyrazami szacunku i sympatii

Dyrektor i Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Mieście Lubawskim

Subskrybuj to źródło RSS