Zasady korzystania z biblioteki od 12 kwietnia 2021 r. do odwołania

Zasady korzystania z biblioteki:

1. Biblioteka jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00-17:00.
  2. Czytelnicy mogą korzystać z usług biblioteki wyłącznie w celu wypożyczeń i zwrotów książek.
  3. Osoby przebywające w bibliotece muszą zachować bezpieczną odległość – minimum 1,5 m.
  4. Użytkownicy biblioteki zobowiązani są do zasłaniania nosa i ust.
  5. Przed wejściem do wypożyczalni czytelnik jest zobowiązany do zdezynfekowania dłoni i/lub własnych rękawiczek płynem do dezynfekcji rąk, który zapewnia biblioteka.
  6. W Wypożyczalni dla Dorosłych mogą przebywać równocześnie 2 osoby, w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży 1 osoba, w holu biblioteki 2 osoby.

Zamawianie zbiorów:

tel. 56 474 27 01

Polecamy wirtualną czytelnię IBUK Libra oraz Legimi. Kody do wirtualnej czytelni IBUK Libra i Legimi można otrzymać na miejscu w Wypożyczalni dla Dorosłych, dzwoniąc pod numer 56 474 27 01 lub pocztą e-mail.